Стало відомо, чому держслужбовці Кіровоградщини не беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді

673
кількість переглядів

У Чорноморську стартувала Всеукраїнська спартакіада державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, але представники Кіровоградщини в ній участі не беруть.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

У змаганнях із волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок найсильніших визначають серед 362 спортсменів з 17 регіонів України.

На жаль, серед учасників стартів немає представників Кіровоградщини, які разом із колегами з Волинської, Закарпатської, Луганської, Миколаївської, Херсонської та Чернігівської областей не вийшли на старт Всеукраїнської спартакіади.
Як повідомив СBN голова обласної організації ФСО «Спартак» Олексій Коваленко, самостійно організація відрядити команду на змагання не має можливості. А в обласному бюджеті свого часу, через певні обставини, не були передбачені кошти на відрядження держслужбовців Кіровоградщини на Всеукраїнську спартакіаду, хоча всі етапи обласної спартакіади, зокрема й фінальний етап у Новгородці, були проведені.

Спартакіаду проводить фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» за підтримки Міністерства молоді та спорту й Національного олімпійського комітету України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.