На Кіровоградщині виникли проблеми з вакцинуванням техперсоналу освітніх закладів

6959
кількість переглядів

Далеко не всі працівники освітніх закладів Кіровоградщини ставляться до вакцинації від коронавірусу відповідально.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу сьогодні, 24 вересня, повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота.

«Загальна кількість працівників закладів освіти становить 30260 осіб, з них вакциновано 18140 осіб, це 70%. Хочу звернути увагу, що кількість викладачів з щепленнями значно більша. На жаль, у нас є проблеми з вакцинуванням техперсоналу», — наголосив посадовець.

За його словами, в офлайні на сьогодні можуть працювати 190 шкіл області, це 62,9% від загальної кількості. У 48 школах вакциновані 60-80% працівників, у 50 ЗОШ — 30-50%.

«Є 15 “проблемних” шкіл, там до 29% вакцинованих», — повідомив Андрій Лісота.

Є проблема з вишами: це ЦДПУ ім. В. Винниченка, Центральноукраїнський національний технічний університет, і аутсайдер — льотна академія, де лише 33% вакцинованих викладачів.

«Також здивував медичний факультет (Кропивницька філія Донецького медуніверситету, — Ред.) — 34% вакцинованих.Дуже цікаво, чому наш медичний університет так відноситься до вакцинації», — прокоментував посадовець.

Заклади фахової освіти усі працюють дистанційно.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.