Штам «Дельта» виявили у всіх районах Кіровоградщини

11389
кількість переглядів

На Кіровоградщині все частіше реєструють інфікування штамом «Дельта».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу повідомила голова санітарна лікарка області Надія Оперчук, інформує CBN.

За її словами, на Кіровоградщині підтвердили вже 79 випадків інфікування штамом «Дельта», захворіли 1 дитина та 78 дорослих.

Цей штам діагностували майже у всіх районах Кіровоградщини. У 5 випадках «Дельту» привезли з подорожей. Зокрема, уже хворими приїхали з Турції 2 жителі області, 1 — з Єгипту, 1 — з Трускавця, 1 —з Кирилівки Запорізької області. Всі інші випадки мають місцеве походження.

На сьогоднішній день по області зареєстрували 21 тисячу 480 лабораторних випадків коронавірусної хвороби. За останню добу — 38 нових випадків.

У серпні нинішнього року діагностували 9 випадків інфікування дітей, у вересні — вже 31.

На жаль, з початку епідемії 884 випадки захворювання закінчилися летально. Серед померлих — 4 дитини та 30 працівників закладів освіти.

Наразі лікуються як амбулаторно, так і стаціонарно 498 жителів Кіровоградщини, з них 35 дітей та 11 медичних працівників.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.