ФК «Олександрія» здолав «Маріуполь»

1162
кількість переглядів
футбол

У матчі 9-го туру Української Прем’єр-Ліги олександрійці на власному полі зустрічалися з ФК   «Маріуполь».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Після кубкової перемоги над « Таврією» в середу, Юрій Гура зробив ротацію в основному складі. На поле з перших хвилин вийшли лідери нинішньої «Олександрії» Ковалець, Третьяков, Дубра (у центрі захисту також зіграв молодий Мельник) Мірошниченко, Цуріков, а місце в воротах зайняв Білик. У опорній зоні розмістилися Дришлюк і Калюжний, а в атаці грали Одарюк та Гринь.

У маріупольців до орендованої в «Шахтаря» групи додалися новачки  – центральний півзахисник Спіровськи та центрбек Босанчич.

Господарі поля з перших хвилин захопили ініціативу й атакували великими силами. Аценти атакувальних дій зміщувалися з флангу на фланг, а в центрі діями партнерів диригував Ковалець. Та, попри велику ігрову перевагу команди Юрія Гури, оборонці та голкипер «Маріполя» Кудрик діяли надійно й нетралізовували випади конкурентів. А в середині першого тайму маріупольці провели ударну п’ятихвилинку. Спочатку Кащук підхопив м’яч на половині поля олександрійців і метрів із 18-ти пробив у стійку воріт Білика. А згодом підопічні Остапа Маркевича заробили небезпечний штрафний у метрі від лінії шрафного майданчику. Удар Мішньова прийняла на себе поперечина. Та першим на добиванні був дебютант Спіровські, який у падінні головою вразив ціль – 0:1. Господарі поля не знітилися й з подвійною енергію кинулися відіграватися. І на 35-й хвилині нашим землякам удалося відновити рівновагу. Після рейду в штрафну Ковальця, суперники, на думку рефері  Дениса Шурмана, порушили правила. Пенальті впевнено реалізував Третьяков – 1:1.

До перерви олександрійці мали декілька шансів повести в рахунку. Але Дубра, після кутового, головою пробив трохи вище поперечини, а з іншими ударами суперників упорався голкіпер Олег Кудрик. Тож, перший тайм завершився внічию – 1:1. На другий тайм, замість Гриня, вийшов Спінеллі, а згодом Мельника замінив Бабогло. Характер же протиборства не змінився. Господарі продовжували атакувати, а гості чекали свого шансу в контратаці. В олександрійців небезпечно били Ковалець, Цуріков і Одарюк – Кудрик зіграв надійно. В маріупольців, після удару в поперечину з гострого кута, з п’яти метрів у порожні ворота не влучив Стасюк.

У середині другого тайму гра трохи вирівнялася. Й команди намагалися відповідати атакою на атаку. На 73-й хвилині двічі блискуче зіграв Кудрик, який спочатку відбив простріл від Ковальця, а потім встиг зреагувати на удар майже впритул Одарюка. Юрій Гура для того, щоб ще додати швидкості на лівому фланзі, кинув у бій Кожушка, замість Третьякова, який добре попрацював.

Олександрійці знову притисли конкурентів до їх воріт, атакували різноманітно, але Кудрик діяв просто бездоганно. В кінцівці активізувалися гості. Та створити щось небезпечне азовцям не вдалося.

А на 86-й хвилині спрацювала заміна Юрія Гури. Після перехоплення Мірошниченка на підступах до штрафної суперників пішлв передача на Ковальця. Кирило, в своєму стилі, зрячим пасом віднайшов у штрафній Кожушка, а той з близької відстані таки пробив Кудрика – 2:1.

Та й після цього олександрійці не зупинилися. Спочатку Спінеллі не встиг пробити, після чергового асисту Ковальця. А потім сам Ковалець здійснив рейд до воріт суперника, обіграв декількох маріупольців, але щі зрячим ударом упорався Кудрик. Господарі поля впевнено довели матч до фінального свистка й відсвяткували важливу, але дуже непросту, перемогу – 2:1.

Наразі команда Юрія Гури піднялася на четверту сзодинку турнірної таблиці УПЛ.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.