«Інгулець» розійшовся миром із «Чорноморцем»

365
кількість переглядів
футбол

У матчі 9-го туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець» в Одесі зустрічався з місцевим «Чорноморцем».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Після поразки в Черкасах від ЛНЗ у Кубку України президент петрівського клубу Олександр Поворознюк пообіцяв, що в цьому поєдинку вболівальники побачать зовсім інший бойовитий «Інгулець», а ті футболісти, які не віддаватимуться грі на сто відсотків, отримають фінансове покарання. Та, судячи по першому тайму в Одесі, такі слова керманича клубу не дуже мотивували футболістів «Інгульця». Одесити домінували на полі й переграли своїх більш досвідчених конкурентів.

Господарі поля атакували класно й різноманітно, створивши достатньо гольових нагод. Але хлопці Юрія Мороза наскільки легко створювали можливості для взяття воріт Гальчука, настільки ж легко їх транжирили. І господарі поля ледь не були за це покарані. Під час однієї з нечисленних контратак петрівчан партнери вивели сам на сам із голкіпером Сітала. Та Артем, у якого було безліч часу для прийняття рішення, пробив безхитрісно й Кучерук свою команду врятував.

І вже в наступній атаці одесити таки забили. Після класної комбінації, де все робилося чітко в один дотик, вихід на побачення з Гальчуком реалізував Євген Смирний – 1:0. Та гості мали шанс відновити рівновагу, коли головою зряче у верхній кут пробивав Полегенько. Але м’яч потрапив у поперечину. Одесити відповіли ще парою гострих випадів і суперники пішли на перерву.

Зазначимо, що за володінням м’ячем у першому таймі була відносна рівновага. Але за якістю гри й за кількістю ударів та створених небезпечних моментів команда Юрія Мороза була значно краще та продуктивніше.

Другий тайм розпочався активними діями з боку обох команд. Гості декілька разів небезпечно прострілювали з лівого флангу, а господарі «стріляли» здалеку. Голкіпери обох команд діяли надійно. Сергій Лавриненко вирішив перейти на гру в два форварди, і Коваленка замінив Плохотнюк. А Юрій Мороз зміцнив опорну зону, випустивши Тлумака замість автора гола Смирного.

Та Сітало змарнував свій другий стовідсотковий шанс. Після передачі Полегенька з правого флангу, Артем пробивав головою метрів із дев’яти. Та в ворота досвідчений нападник не влучив.

У середині другого тайму ініціатива вже повністю перейшла до «Інгульця», який атакував великими силами. А ось у господарів атакувальні дії не виглядали вже такими гострими. Та все ж на 66-й хвилині одесити «прокинулися» й Гальчук двічі реагував на удари Ваната з близької відстані та Кадірі здалеку. Ну а Сітало  розім’яв Кучерука несильним ударом головою з меж штрафної.

А Бугай, який замінив Ваната, мав шанс закривати матч. Але, перехопивши невдалу передачу Ковальова та опинившись сам на сам із Гальчуком, один із найкращих бомбардирів одеситів у цьому сезоні не влучив у дальній кут воріт. Ну а Сітало знову не зміг переграти Кучерука. Голкіпер «Чорноморця» потягнув м’яч із під поперечини після удару форварда головою.

Це був останній шанс забити Артема в цьому матчі, адже на 82-й хвилині його замінив Гопей, а замість Козака вийшов Бартулович. І саме наддосвідчений ветеран петрівчан відновив рівновагу в матчі. Младлен впевнено реалізував пенальті, який був призначений після безглуздого фолу в штрафному майданчику Брагару проти Мельничука. Бажання зіграти на збереження рахунку зіграв з одеситами злий жарт.

Наприкінці поєдинку суперники влаштували запальну перестрілку, маючи шанси вирвати перемогу. Та більше забити суперники не змогли й фінальний свисток зафіксував бойову нічию у доволі видовищному та динамічному протистоянні – 1:1.

Після 9-го туру «Інгулець»  з 8 очками посідає 12-те місце з відривом від останньої позиції в 4 пункти. ФК «Олександрія», який здолав «Маріуполь» – 2:1, розмістися на 4-й позиції , відстаючи від лідера – київського «Динамо» на 8 очок.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.