Має бути порядок: в Олександрії звільняється директор КП «Житлогосп»

1439
кількість переглядів

Після розмови з міським головою Сергієм Кузьменком вирішив звільнитися керівник комунального підприємства «Житлогосп» Віктор Самойленко.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-стoрінку очільника Олександрії.

«Щодня проводжу не менше години, об’їжджаючи місто. Це важливо, щоб знати, як працюють ті служби, які відповідають за красу, порядок, вчасне і якісне обслуговування. Точніше ті керівники служб, яким я довірив займатися цим напрямком.
Сьогодні розказати хочу про КП «Житлогосп». На жаль, не все так, як би мені хотілося. На жаль, не так якісно надаються послуги з прибирання міста, як потрібно. На жаль, не завжди комунікація з містянами — достойна», — повідомив Сергій Кузьменко.

Міський голова Олександрії покликав на розмову керівника КП «Житлогосп» Віктора Самойленка. Сергій Кузьменко пояснив, що бачить певні досягнення, але й має багато питань. І ці питання є для міського голови принциповими.

«Спільно дійшли висновку, що Віктор Самойленко звільняється за згодою сторін із займаної посади.
Це не перше і не останнє рішення, що стосується життєдіяльності нашого міста. Не важливо, працюють люди 10 років чи пів року, призначав їх я або не я. Немає минулої і теперішньої влади, є люди, які справляються або ні», — наголосив Сергій Кузьменко.

Міський голова вже доручив керівнику управління ЖКГ Михайлу Сулятицькому впродовж двох тижнів визначитися із людиною, яка буде справлятися із поставленими завданнями.

«У місті має бути порядок — це моя вимога», — констатував Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.