У Кропивницькому презентували інформаційний туристичний портал Кіровоградщини (фото)

1021
кількість переглядів

Під час міжнародної виставки АгроЕкспо, яка відкрилася сьогодні у Кропивницькому, презентували інформаційний туристичний портал Кіровоградщини, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Ініціювала створення порталу і втілила ідею в життя головна книгозбірня Кропивницького та області — ОУНБ імені Дмитра Чижевського.

Як зазначила під час інтерактивної конференції «Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту” директорка закладу Валентина Животовська, бібліотека є саме тим закладом, який допомагає людям знаходити потрібну їм інформацію.

«Сьогодні дуже активно розвивається регіональний туризм. Ми не могли залишитися осторонь і взяли на себе таку місію. В Мережі багато інформації про туристичні місця Кіровоградщини, але вона розрізнена і неповна. Ми це виправили, створивши портал, який об’єднує усіх надавачів туристичних послуг, ним можуть скористатися усі охочі», — зазначила Животовська.

Знайти портал можна за посиланням.

Туристичний портал не є сталим і буде поповнюватися новою інформацією, яку надаватимуть територіальні громади.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.