Рибні нагетси. Теплий салат з морепродуктами: кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

1358
кількість переглядів

Цієї неділі – день вчителя, тому  Катерина Лунгул разом з бренд-шефом Сергієм Богдановим згадують шкільні роки та страви, які пов’язані з ними. Що може стати альтернативою рибній котлеті, яку так не люблять діти?

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Ведучі готують в рибному  ресторані «Lobster» — смачні рибні наггетси, а також швидкий салат з морепродуктами. Ресторанна страва з простих продуктів. 

 Запитання цього тижня у рубриці «Добрий сусід» від головного партнера програми «Файно маркет»: який третій інгредієнт ми поклали у рибні наггетси? Хто перший правильно відповість під відео на фейсбук сторінці Файно маркет, той і отримає 100 бонусних балів.

Дивіться щонеділі о 10:30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер», а також на Фейсбук сторінці головного партнеру «Файно маркет».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.