«Ще не осінь»: у Кропивницькому відкрили унікальну виставку печворку (фото)

622
кількість переглядів

У Кропивницькому, у відділі мистецтв ОУНБ імені Дмитра Чижевського, відкрилася нова виставка відомої майстрині клаптикового шиття, лауреатки обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка Людмили Кривенко «Ще не осінь», передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На виставці можна побачити 41 картину, виконану у техніках живописного і графічного печворку: арт-квілту, крейзі, клаптикового шитва, художнього стебкування. Доповнюють експозицію декоративні панно, ковдри для дітей та сумки.

«Моїх виставок не було два роки. Вони були нелегкими, — зізналася пані Людмила. — Але в мене не було навіть сумнівів, що вони будуть. Тяжкість всередині повинна бути переможена красою світу, оптимізмом, радістю. Краса — моя рятівниця. Я йду в цей світ, повністю в нього поринаю».

Людмила Кривенко

Майстриня розповіла, що 80 відсотків робіт нові не тільки за часом створення, а й за технікою виконання. У своїх картинах за допомогою шматочків тканини і ниток вона відтворює те, що художники створюють фарбами.

«Тема квітів, натюрмортів, природи у мене превалює, тому що я вважаю, що це справжнє, щире. Там немає ніяких підробок. Краса — так краса, почуття — так почуття, печаль осені — так це справжня печаль без прикрас», — розповіла Людмила Кривенко.

Виставка працюватиме до кінця листопада.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.