Батл хінкалі. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

839
кількість переглядів

Гамарджоба генацвале, всім привіт!

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Гасторошоу «Гурманія» продовжує дивувати смачними ресторанними стравами із простих продуктів від головного партнеру «Файно маркет». Цієї неділі ведучі програми Катерина Лунгул та бренд-шеф Сергій Богданов готують смачні, ароматні хінкалі в ресторані грузинської кухні «Кавказький двір». Хінкалі можна вважати візитівкою грузинської кухні. З бараниною, яловичиною, сиром сулугуні, зеленню та іншими смачними начинками — встояти неможливо. Спробуйте разом з нами Грузію на смак!

Запитання цього тижня у рубриці «Добрий сусід» від головного партнера програми «Файно маркет»: яку кількість хінкалі заведено замовляти в ресторанах Грузії? Хто перший правильно відповість під відео на фейсбук сторінці Файно маркет, то і отримає 100 бонусних балів.

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер», а також на Фейсбук сторінці головного партнеру «Файно маркет».

 

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.