У Кропивницькому розпочалася подача теплопостачання

1653
кількість переглядів

Подача тепла у Кропивницькому розпочалась вчора, 15 жовтня, із закладів охорони здоров’я – міського пологового будинку та дитячої обласної лікарні. Сьогодні, 16 жовтня, на черзі міська лікарня швидкої медичної допомоги і центральна міська лікарня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на сайт Кропивницької міськради.

«Відповідно до чинного договору на постачання газу, який укладено між КП “Теплоенергетик” і ТОВ “Нафтогаз України” та відповідно до отриманих обсягів газу для потреб бюджетних організацій, сьогодні, (15 жовтня), газові служби ВАТ “Кіровоградгаз” і працівники КП “Теплоенергетик” почали знімати пломби і відкривати подачу газу для запуску роботи котелень в дитячій обласній лікарні і пологового будинку», – повідомив Олександр Чельник, директор КП «Теплоенергетик».

«Завтра (16 жовтня), згідно з графіком, з 9-ї години ранку, ми продовжимо роботу з подачі газу на міську лікарню швидкої медичної допомоги і центральну міську лікарню», – зазначив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.