У Кропивницькому презентували книгу, що розповідає про 30 років незалежності (фото)

379
кількість переглядів

У Кропивницькому презентували видання, яке на своїх сторінках зробило своєрідний відтинок 30 років життя нашої держави.

Мова йде про книгу «30 років незалежності», створену колективом парламентської газети «Голос України», передає CBN.

В ОУНБ імені Дмитра Чижевського її представив власний кореспондент парламентського вісника та голова обласної організації НСЖУ Петро Мельник.
Книга має 30 розділів — на кожний з прожитих новою державою років. Писали їх журналісти видання, в якості джерела використовуючи шпальти «Голосу України». За словами пана Петра, автори не претендують на всеохоплююче висвітлення новітньої історії країни, і їхня робота не є істиною в кінцевому підсумку. І лише автори були цензорами своєї роботи.

На сторінках видання Петро Мельник розповів про 2009 рік, який багатьом українцям запам’ятався роком політичного протистояння між президентом Ющенком та прем’єр-міністром Тимошенко, газовою війною, 22-відсотковим стрибком інфляції і, відповідно, економічною кризою, скандалом навколо Нацбанку та іншими потрясіннями.

Дописувачами парламентської газети в різний час було багато наших колег. Наприклад, Олег Бондар, Руслана Сорока, Федір Шепель, Віктор Іщенко, Володимир Поліщук та інші журналісти Кіровоградщини.

Проєкт матиме продовження у вигляді розповіді про життя за часів незалежності кожного регіону України.

«30 років Незалежності» вийшла невеликим накладом у 500 екземплярів, і лише 3 потрапили на Кіровоградщину. Ознайомитися з виданням можна в ОУНБ імені Дмитра Чижевського.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.