Програма передач телеканалу «Вітер» на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021р

539
кількість переглядів
програма

Т2 – на кнопці №32, провайдер «Віакор» – на кнопці №4, провайдер «Воля» – на кнопці №22, провайдер «Шторм» – на кнопці №8.

Понеділок,   25  жовтня 
07:00 Огляд світових подій 
07:30 CBN тиждень   
08:00 Лайвовий кіт.  Andre RieuFalling in Love.  Live in Maastricht       
10:30 Ньзпалм       
10:50 Гастро-шоу  «ГурМанія»           
11:15 Х/ф «Пригоди кухаря»                                     
12:45 Мультяха   
13:00 Ісландія. Антиподи.   Євгенія Кравчук          
14:10 Назустріч сонцю   
14:30 Х/ф  «Запорожець за Дунаєм»       
16:05 Велотревел     
16:35 Ісландія.   IVANOV  LIVE     
18:00 Ісландія. Істфак     
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN         
19:15 PRO Зміни                  
19:45 Lomakina Yesterday     
20:00 Лайвовий кіт. MusiCares Tribute to Barbra Streisand     
21:15 Велике інтерв’ю. Сергій Кузьменко, міський голова м. Олександрії    
21:45 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»        
22:15 Х/ф «99 франків»             
00:00 Новини CBN  
00:15 PRO Зміни                     
00:45 Lomakina Yesterday                 
01:00 Лайвовий кіт. MusiCares Tribute to Barbra Streisand         
02:10 Х/ф «Запорожець за Дунаєм»       
03:45 Велотревел     
04:15 Ісландія.   Істфак                             
05:15 Новини CBN      
05:30 Програма власного виробництва         
06:15 Ісландія.  Час класики            
Вівторок,  26  жовтня 
07:00 Новини CBN                           
07:15 PRO Зміни                                    
07:45 Lomakina Yesterday    
08:00 Лайвовий кіт.  A MusiCares Tribute to Barbra Streisand     
09:15 Велике інтерв’ю. Сергій Кузьменко, міський голова м. Олександрії    
10:15 Ісландія. Істфак       
11:00 Відомі невідомі патріоти     
11:15 Х/ф «99 франків»                                 
13:00 Ісландія.  Антиподи.   Андрій Герус     
14:10 Назустріч сонцю              
14:30 Х/ф «Кораблі штурмують бастіони»      
16:05 Велотревел     
16:35 Ісландія.   IVANOV  LIVE                                            
17:45 Ісландія. «Чарівний Київ»    
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 Спорт UA 
20:00 Лайвовий кіт.  ColdplayGlastonbury                                     
21:55 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»      
22:15 Х/ф «Дівчина для прощання»           
00:00 Новини CBN00:15 Спорт UA                   
01:00 Лайвовий кіт.   ColdplayGlastonbury                                     
02:55 Х/ф «Кораблі штурмують бастіони»                          
04:30 Ісландія.  «Чарівний Київ»                                 
05:15 Новини CBN      
05:30 Програма власного виробництва   
06:15 Ісландія.  Час класики                       
                         
Середа,  27 жовтня 
07:00 Новини CBN 
07:15 Спорт UA                    
08:00 Лайвовий кіт.  ColdplayGlastonbury   
09:55 Смачно по калузьки    
10:00 Мультяха                                                              
10:15 Ісландія. «Чарівний Київ»    
11:15 Х/ф «Дівчина для прощання»                
13:00 Ісландія. Антиподи.   Павло Казарін      
14:10 Назустріч сонцю                                   
14:30 Х/ф «Мартин Боруля»      
16:05 Велотревел            
16:35 Ісландія. PETROV  LIVE                                                        
17:45 Ісландія.  «Питаннячко Києва»   
18:45 Мультяха                                            
19:00 Новини CBN 
19:15 Територія безпеки 101 
19:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»            
20:00 Лайвовий кіт.   Ennio MorriconePeace Notes.  Live in Venice                                            
22:15 Х/ф «Клятва»      
00:00 Новини CBN 
00:15 Територія безпеки 101 
00:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»            
01:00 Лайвовий кіт.  Ennio MorriconePeace Notes.  Live in Venice   
02:50 Х/ф «Мартин Боруля»                                                               
04:25 Ісландія.  «Питаннячко Києва»      
05:15 Новини CBN 
05:30 Програма власного виробництва     
06:15 Ісландія.  Час класики                       
      
Четвер,   28  жовтня        
07:00 Новини CBN 
07:15 Територія безпеки 101    
07:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»                        
08:00 Лайвовий кіт  Ennio MorriconePeace Notes.  Live in Venice   
09:50 Easy Cooking Show    
10:00 Мультяха                                                              
10:15 Ісландія. «Питаннячко Києва»               
11:15 Х/ф «Клятва»                    
13:00 Ісландія.  Антиподи.  Олександра Клітіна     
14:10 Назустріч сонцю                           
14:30 Х/ф «В степах України»      
16:10 Велотревел     
16:35 Ісландія.  PETROV  LIVE                                 
17:45 Ісландія. Офіс PREзидента 
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.       
20:00 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 1 ч.     
21:50 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»           
22:15 Х/ф «Не відпускай мене»       
00:00 Новини CBN 
00:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.            
01:00 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 1 ч.            
02:50 Х/ф «В степах України»                
04:30 Ісландія.   Офіс PREзидента 
05:15 Новини CBN  
05:30 Програма власного виробництва                      
06:15 Ісландія.  Час класики                       
 
П’ятниця,  29 жовтня        
07:00 Новини CBN 
07:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.            
08:00 Лайвовий кіт.   Concert for Diana. 1 ч.            
09:50 Easy Cooking Show        
10:00 Мультяха                                                              
10:15 Ісландія. Офіс PREзидента              
11:15 Х/ф «Не відпускай мене»       
13:00 Ісландія. Антиподи.   Неля Погребіцька     
14:10 Назустріч сонцю                                  
14:30 Х/ф «Хайтарма»           
16:00 Велотревел       
16:35 Ісландія.  PETROV  LIVE                             
17:45 Ісландія. «Рада Нацбезпеки»       
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 Програма власного виробництва 
20:00 Лайвовий кіт.   Concert for Diana. 2 ч.           
21:20 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»      
22:15 Х/ф «Міс Петігрю живе одним днем»      
23:45 Ньюзпалм                 
00:00 Новини CBN 
00:15 Програма власного виробництва   
01:00 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 2 ч.                                                         
02:20 Х/ф «Хайтарма»                                                           
03:50 Домашні улюбленці                                       
05:15 Новини CBN  
05:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»      
06:00 Ось таке кіно      
06:15 Ісландія.  Час класики                       
 
Субота,   30 жовтня 
07:00 Новини CBN    
07:15 Лайвовий кіт.   Concert for Diana. ч.               
08:00 Побудкаshow                                                          
09:00 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 2 ч. (продовження) 
09:35 Мультяха          
10:15 Побудкаshow       
11:15 Х/ф «Міс Петігрю живе одним днем»                                      
12:45 Мультяха    
13:00 «Браво» з Романом Мухою.  Ігор Грохоцький         
13:50 Бізнес працює навіть в карантин                                           
14:30  Х/ф «Диявольський вітер»      
16:00 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»     
16:40 Ісландія. Сraftroadshow.     
19:00 CBN тиждень 
19:30 PRO Зміни     
20:00 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 3 ч.     
21:25 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»     
22:00 Ньюзпалм  
22:15 Х/ф «Зведи мене з розуму»                  
23:45 Lomakina Yesterday             
00:00 CBN тиждень 
00:30 Лайвовий кіт.  Concert for Diana. 3 ч.                   
02:00 Х/ф «Диявольський вітер»      
03:30 Ісландія. Антиподи.  Володимир Кохан                                            
05:30 CBN тиждень 
06:00 Бізнес працює навіть в карантин                
06:40 Ньюзпалм 
  
Неділя,   31 жовтня       
07:00 CBN тиждень 
07:30 Побудка-шоу                                                         
08:30 Лайвовій кіт.   Concert for Diana. 3 ч.     
09:55 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»                                                              
10:35 Гастро-шоу  «ГурМанія»      
11:00 Ньюзпалм       
11:15 Х/ф «Зведи мене з розуму»                                                     
12:45 Мультяха   
13:00 Ісландія. Антиподи.   Володимир Кохан                                                          
 14:55 Ісландія. Приватне обвинувачення                                          
15:00 Х/ф «Водій»                               
17:00 «Браво» з Романом Мухою.  Ігор Грохоцький              
17:50 80 днів навколо Європи     
18:00 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»      
19:00 Огляд світових подій    
19:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»                         
20:00 Лайвовий кіт.  Eric Clapton and Steve WinwoodLive from  Madison 
Square Garden        
22:15 Х/ф «Мавп’яча паща»      
23.50 80 днів навколо Європи     
00:00 Огляд світових подій 
00:30 Лайвовий кіт.   Eric Clapton and Steve WinwoodLive from  Madison 
Square Garden              
02:50  Х/ф «Водій»                                      
04:50  Ісландія. Антиподи.   Володимир Кохан         
Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.