Прем’єр-міністр у Кропивницькому розповів про тарифи на газ, електрику та програму енергоефективності (фото)

1021
кількість переглядів

Сьогодні, 26 жовтня, прем’єр міністр України Денис Шмигаль розповів у Кропивницькому про плани уряду на опалювальний сезон.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про те, як Україна виживатиме цієї зими, урядовець розповів під час брифінгу, передає кореспондент CBN.

За словами Дениса Шмигаля, для нормального проходження опалювального сезону уряд зробив кілька важливих кроків.

Зокрема, були прийняті нові тарифи на електрику. Так, з 1 жовтня 80 відсотків населення України платить за кіловатгодину електроенергії 1,44 грн. Для всіх, хто споживає більше 250 кВт-год на місяць, ціна залишатиметься незмінною – 1,68 грн за весь обсяг споживання.

Те саме стосується блакитного палива. Річний пакет на газ протягом цього опалювального сезону становить 7,96 гривні. Ціна на блакитне паливо для теплогенеруючих бюджетних організацій обійдеться в 7,42 грн за кубометр, для бюджетних установ — 13, 80 грн.

«Крім цього, ми зараз працюємо над програмою енергоефективності. У відповідний фонд на наступний рік закладається 2,7 мільярди гривень з державного бюджету. Аналогічну суму нададуть наші партнерські донорські організації. Тобто загалом, наступного року понад 5 з половиною мільярдів гривень витратять на заходи з енергоефективності, зокрема, утеплення житлових будинків», — наголосив Денис Шмигаль.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

У Кропивницькому роботу «Теплоенергетика» перевірив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.