У міськраді Кропивницького прокоментували ситуацію в дитсадку, в якому через холод постраждала дівчинка

2760
кількість переглядів
опалення

Начальниця управління освіти міськради Кропивницького Лариса Костенко прокоментувала неприємну ситуацію, що виникла вчора у дитячому садку №27.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це з брифінгу у міськраді повідомляє кореспондент CBN.

Нагадаємо, вчора матір поскаржилася на холод у приміщенні дитсадка, через який у її дитини виникли судоми.

«Дійсно, в деяких приміщеннях ДНЗ №27 температура була 15-17 градусів. Це при тому, що ми включаємо обігрівачі. Але включити їх у всіх приміщеннях одночасно ми не маємо технічної можливості. Наші електромережі не розраховані на таке додаткове навантаження», — прокоментувала посадовиця.

Лариса Костенко попросила батьків віднестися з розумінням до ситуації з низькими температурними показниками у садочках: «Якщо у дітей є протипокази, якщо не можуть деякі діти знаходитися при такій температурі, просимо врахувати це, — наголосила посадовиця. — Міська влада робить все, щоб забезпечити опалення у таких складних умовах».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.