Кросмен Кіровоградщини виграв золото чемпіонату України

Перегляди: 794

В Ужгороді проходить чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, в якому за нагороди змагаються 460 спортсменів із 24 регіонів нашої країни – повідомили СВN у пресслужбі ФЛАКО.

Переможці та призери в різних вікових категоріях визначаються на 14 дистанціях від 1 до 10 км, а також у естафетах.

Кіровоградщину на цих змаганнях представляють сім вихованців Олександрівської ДЮСШ ім. М. П. Іванова та ДЮСШ Новомиргорода. Золоту нагороду чемпіонату України виборов Олександр Лісніченко. Учень Олександра Дарієнка з Новомиргородської ДЮСШ фінішував першим на дистанції 2000 метрів серед хлопців 2006 року народження та молодших.

П’ятою на дистанції 6000 метрів серед молоді стала Іванка Михаревич з Олександрівкі, яку тренує заслужений тренер України Вадим Приймак.