«Інгулець» та «Олександрія» зіграли зі своїми суперниками в «сухі» нічиї

452
кількість переглядів
спорт

У матчах 13-го туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець» розійшовся миром із рівненським «Вересом», а олександрійська команда Сергія Лавриненка вперше зустрілася з «Вересом» у еліті.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Рівняни перед протиборством у Кропивницькому мали на десять очок більше за петрівчан. Отже саме гості, зважаючи на останні невдачі своїх суперників, були фаворитами цього матчу. І саме хлопці Юрія Вірта створили перший небезпечний момент.

На 7-й хвилині Кучеров пробив у дальній кут, але влучив у стійку воріт. І це був єдиний небезпечний момент на дві команди в першому таймі. Гра йшла переважно між штрафними й захист значно переважав атаку.

У другому таймі активніше виглядав «Інгулець», якому перемога була більше потрібна. На 52-й хвилині реальний шанс забити втратив Козак. Артем Сітало з правого флангу зробив націлену передачу в штрафну на набігаючого партнера. Але Козак пробив у дотик трохи вище поперечини. Згодом Шарай також не влучив у ціль здалеку, а з класним пострілом через себе від Ковальова впорався голкіпер «Вереса» Когут. У гостей був єдиний шанс вирвати перемогу на 87-й хвилині. Та Шестаков, якого партнери вивели сам на сам із голкіпером, невдало прийняв м’яч і той став легкою здобиччю Гальчука.

Фінальний свисток зафіксував цілком логічну нульову нічию.

Олександрійці в виїзному матчі у Львові із «Рухом» вважалися фаворитами, оскільки ведуть боротьбу за місце в єврокубках, а суперники – лише за виживання. І перш за все команда Леоніда Кучука, яка ще не повністю оговталася від наслідків епідемії короновірусу й зіграла два дні тому кубковий поєдинок із додатковим часом із «Зорею», намагалася не пропустити. Достатньо сказати, що свій перший удар у напрямку воріт Білика господарі поля нанесли зі штрафного лише в середині другого тайму. Гості ж видали прекрасний кубковий матч у Харкові, але більшість його героїв залишилися в запасі. Підопічні Юрія Гури і на «Арені Львів» виглядали значно активнішими в атаці, більше контролювали м’яч, але пробитися крізь щільні захисні редути конкурентів було надзвичайно складно. Після класної передачі Дубри у першому таймі злету пробивав Мірошниченко, але трохи не влучив. Ще декілька ударів наших земляків заблокували захисники. Та й колишній голкіпер олександрійців, а нині воротар «Руху», Юрій Паньків діяв гранично надійно.

Взагалі ж, небезпека біля обох воріт виникала нечасто. І голкіпери більше спостерігали за грою, ніж були в ній задіяні. В цілому, ставка на захист львів’ян себе повністю виправдала. Гості ж в атаці так нічого й не вигадали.

В цьому не надто видовищному протиборстві також, як і в поєдинку «Інгульця» з «Вересом», була зафіксована «суха» нічия – 0:0.

Наразі, «Інгулець» із 9-ма очками посідає 13-те місце, випереджаючи ФК «Маріуполь», який йде останнім, шістнадцятим, на п’ять очок. ФК «Олександрія» йде шостим із 20-ма очками, відстаючи від «Ворскли», яка посідає третю сходинку на чотири пункти. Лідери УПЛ, київське «Динамо» та донецький «Шахтар», свої матчі в цьому виграли у «Маріуполя» – 3:2 та «Десни» – 4:1.

Отже, кияни зберегли за собою перше місце, випереджаючи «гірників» на три очки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.