Баскетбольний клуб «Кропивницький» продовжує свою переможну серію

Перегляди: 755

Чергові матчі чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі відбулися цього вікенду.

Кропивницька команда, в активі якої були чотири перемоги в чотирьох стартових зустрічах, грала на виїзді. Суперником підопічних Андрія Бабенка були баскетболісти «Дніпро-3-СДЮШОР-5-ДВУФК».

У першому матчі більш досвідчені кропивничани свій вирішальний ривок зробили в третій чверті, яку виграли з рахунком 22:12. Та й у першій половині наші хлопці були трохи вправнішими в захисті та влучнішими в нападі. У четвертій десятихвилинці гості спокійно довели справу до логічної перемоги - 74:93 (21:28, 26:28, 12:22, 15:15). В цьому матчі відзначився Антон Мельник, який оформив дабл-дабл і вдруге в сезоні набрав 40 очок. Богдан Сосой до 15-ти очок додав 9 асистів. Ну й відзначимо юного Романа Потєєва, який набрав 10 очок.

БК «Кропивницький»: Мельнік (42 очки + 13 підбирань + 3 результативні передачі), Хапун (5+3+2), Сосой (15+6+9), Ткаченко (6+3+2), Рибченко (11+1+7), Коміссаров (0+4+0), Курячий (0+4+1), Потєєв (10+0+1), Фортуна (4+7+4), Вербовий (0+0+1).

У другому матчі конкурентна боротьба була лише в першій чверті, яку господарі виграли з перевагою в два пункти – 23:21. Але це тільки роззадорило кропивничан, які в другій десятихвилинці повністю домінували на майданчику . Про що свідчив рахунок чверті – 15:32. Але, забезпечивши собі 15 очок переваги після першої половини, підопічні Андрія Бабенка не збавили оберти. Наші баскетболісти й третій період провели зібрано та злагоджено – 18:29. Після цього наш головний тренер мав можливість експериментувати зі склади й навіть задіяв в цьому матчі 13-ти річного гравця. Фінальна сирена зафіксували підсумковий рахунок - 68:97 (23:21, 15:32, 18:29, 12:15) на користь кропивничан, які здобули шосту перемогу поспіль і продовжили свою виграшну серію.

БК Кропивницький: Мельнік (22 очки + 6 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (5+6+3), Сосой (19+5+7), Ткаченко (11+6+4), Рибченко (10+2+4), Коміссаров (2+2+0), Курячий (17+14+2), Потєєв (5+1+1), Фортуна (6+2+2), Вербовий (0+1+1).