Спортсменка з Бобринця блискуче виступила на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Перегляди: 582

Чемпіонат світу з гирьового спорту завершився в Будапешті. В столиці Угорщини медалі виборювали спортсмени із 34 країн.

Просто блискуче виступила на світовій першості в складі збірної України вихованка ДЮСШ міста Бобринець Анжеліка Намєснік. Учениця Івана Намєсніка змагалася у ваговій категорії 58 кг із гірею вагою 24 кг. У поштовху наша землячка підняла снаряд 60 разів, а в ривку – 130 разів. У сумі двоборства бобринчанці не було рівних у світі серед дорослих і юніорів. До того ж, Анжеліка виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

У поштовху довгим циклом представниця Кіровоградщини із результатом 34 підйоми посіла друге місце серед дорослих та перше місце серед юніорів. А ще Анжеліка Намєснік виборола золото в командній естафеті та здобула срібло в естафеті довгим циклом.

Таким чином, в активі спортсменки з Кіровоградщини на чемпіонаті світу 4 золоті та 2 срібні нагороди.