На Кіровоградщині помер учасник АТО Сергій Бузуляк, мати потребує допомоги на поховання

1719
кількість переглядів
вічна пам'ять

Вчора ввечері, 2 листопада, після тривалої хвороби на Кіровоградщині пішов з життя фронтовик Сергій Бузуляк, брат загиблого Героя, Анатолія Бузуляка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на Facebook-сторінку волонтерки АТО та близької подруги сім’ї Бузуляк Наталі Міщенко.

«Друзі, з великим сумом повідомляю, що вчора увечері після тривалої хвороби помер наш захисник Бузуляк Сергій. В кого є можливість, можете допомогти мамі, яка втратила одного сина на війні, а іншого забрала хвороба, і який теж захищав нас з вами», — йдеться на сторінці Наталі.

Після загибелі у війні на Донбасі молодшого брата, бійця третього полку спецпризначення Анатолія Бузуляка, Сергій пішов на фронт. Потім чоловік служив у патрульній поліції, і в цей час захворів.

Сергій Бузуляк страждав на таку генетичну хворобу, як бічний аміотрофічний склероз. Майже рік тому він потребував лікування у Німеччині, але не зміг отримати дозвіл на виїзд від МОЗ. Протягом цього часу вийти з дому чоловік уже не міг, у нього поступово відмовляли руки і ноги. За кордон Сергію виїхати так і не вдалося, натомість йому призначили курс підтримуючої терапії. Вона, як бачимо, не допомогла.

Допомогти матері поховати померлого сина можна, перерахувавши посильну суму коштів на картку: 4731 2196 1268 5234 (Бузуляк Галина Дмитрівна).

Прощання із Сергієм Бузуляком відбудеться завтра, 4 листопада, о 9:30 за адресою: Кропивницький, вул. Вокзальна, 70, 1 під’їзд. Поховають Сергія поряд із загиблим на війні братом Анатолієм у рідному селі Іванівка Кропивницького району.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.