Білий суп Чіхіртма та Чашушулі – кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

543
кількість переглядів

Гамарджоба генацвале! Доброго ранку! Сьогодні знову відправляємося у сонячну Грузію. Разом з ведучою програми Катериною Лунгул та бренд-шефом мережі ресторанних закладів Сергієм Богдановим готуємо в атмосферному грузинському ресторані «Кавказький двір».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Грузинські страви смачні та легкі у приготуванні, отже обирати вам, – готувати вдома самому чи піти до ресторану. У програмі ми приготуємо основну страву з телятиною чашушулі та традиційний грузинський суп чихіртма.

Це дуже смачно! У Грузії є така приказка: «Якщо після смерті є рай, то там смакують тільки грузинські страви».

Запитання цього тижня у постійній рубриці від «Файно маркет» – «Добрий сусід»: Скільки інгредієнтів нам знадобилося для приготування чашушулі?

Хто перший правильно відповість на сторінці Фейсбук супермаркету, той і отримує 100 бонусних балів. Бажаємо успіху.

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер», а також на Фейсбук сторінці головного партнеру «Файно маркет».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.