Пішохідний міст між Приютівкою та Войнівкою запрацює у травні наступного року (фото)

1440
кількість переглядів

Орієнтовно пішохідний міст між Приютівкою та Войнівкою мають здати в експлуатацію в травні наступного, 2022 року.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив голова Приютівської територіальної громади Андрій Коломійцев.

Але, за його словами, графік будівельників треба співставляти з погодними умовами, відповідним фінансуванням та іншими форс-мажорними факторами.

«Будівництво обійдеться у 16 мільйонів гривень, але вартість може зрости у зв’язку з різними проблемами, які треба вирішувати. Але договір укладений на 16 мільйонів гривень», — наголосив Андрій Коломійцев.

Посадовець наголосив — нині сполучення між Приютівкою та Войнівкою здійснюється за допомогою порому, який є небезпечним та фактично нікому не належить.

Довжина нового пішохідного мосту складе 165,8 метра, ширина пішохідної частини — 2,5 м.

Наразі підрядна організація ТОВ «МОСТОБУД» бетонує 4 котловани, які будуть основою інженерної споруди. Паралельно триває виготовлення металевих конструкцій, зокрема несучого елементу — пілону, який стане опорою підвісної мостової споруди. Його висота складе більше 25 метрів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.