У Кропивницькому розповіли про відповідальність за підробку Covid-сертифікатів

529
кількість переглядів
Кузін
Кузін

За підробку Covid-сертифікатів порушників каратимуть штрафом або ж позбавленням волі.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає кореспондент CBN.

Суму штрафу встановлює суд.

«Використання таких довідок є кримінальним правопорушенням, оскільки це використання підроблених документів. Таке правопорушення вже зафіксували в Кримінальному кодексі. Є велика кількість карних справ, які розслідуються», — наголосив Ігор Кузін.

Відповідальність буде покладатися не лише на людину, яка купила сертифікат, але й на лікаря, який вносить до бази неправдиві дані.

Єдиною пом’якшувальною умовою є те, що людина не використовувала підроблений сертифікат. У такому випадку вона має повідомити, де вона його придбала. Таким чином буде вважатися, що вона сприяла слідству. Тож до неї можуть бути застосовані лише штрафні обмеження, без позбавлення волі.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Кузін

Кузін

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.