У Кропивницькому безкоштовно пригощатимуть лише вакцинованих студентів

3596
кількість переглядів

Завтра, 17 листопада, у Кропивницькому нa площі пeрeд міською рaдою святкуватимуть Міжнaродний День студeнтa, вакцинованих пригощатимуть кавою та солодощами.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу сьогодні, 16 листопада, повідомила заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська, передає CBN.

«За підтримки міського голови Андрія Райковича ми влаштуємо свято для студентів, яке має назву «Студкава на повітрі». З 12 години ранку запрошуємо всіх студентів завітати на площу перед міськрадою та взяти участь у нашій програмі», — зазначила Катерина Черкасська.

Всіх студентів, у яких буде студентський квиток та документ про вакцинацію, будуть безкоштовно пригощати філіжанкою кави, какао, чаєм та солодощами. Також вони зможуть скористатися фотозонами.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.