У Кропивницькому відкрили театральну фотовиставку (фото)

726
кількість переглядів

19 фотополотен представили сьогодні, 19 листопада, на стінах кафе «Театральне», що знаходиться у приміщенні театру імені Марка Кропивницького.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Творча лабораторія «Фото-театр», це спільний проєкт, який створили фотографи Сергій Аніськов з Хмельницького, Віра Єріфа з міста Кривий Ріг та Олександр Майоров з Кропивницького.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Усі представлені фотографії зроблені влітку у приміщенні хмельницького театру імені Михайла Старицького. Мета виставки — презентувати творчий проєкт фотографів, які мали можливість зобразити миттевості творчого життя акторів театру та артистів балету.

У планах авторів зробити подібну виставку і про театр корифеїв.

«Ми вже плануємо познімати акторів театру, сподіваюся, що зможемо долучити місцевих фотографів», — поділився планами один з авторів виставки Олександр Майоров.

Після Кропивницького виставку представлять у Кривому Розі та Києві.

Фото Ігоря Філіпенка

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.