Підопічним «Дому Милосердя» роздали безкоштовних коропів (фоторепортаж)

1426
кількість переглядів

Підопічні притулку «Дім Милосердя» у Кропивницькому отримали 40 кілограмів коропа, інші 20 кг віддали в дитячий будинок. Рибу цієї неділі у водоймі села Назарівка Соколівської територіальної громади піймали користувачі водойми.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«До рибоохоронного патруля звернувся орендар і запропонував спільно з нами провести акцію — допомогти людям, які цього потребують», — зазначив головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Олександр Яковенко.

За словами волонтерки Людмили Полонець, кожну неділю до них приходить приблизно 30 людей, яких вони годують різноманітними стравами з риби.

«Наприклад, нещодавно ми готували рибний суп. Часу на все це потрібно дуже багато, але ж ми допомагаємо людям. Деяку рибу заморожуємо. Найсмачніше ми готуємо коропа з підливою», — розповіла волонтерка.

У рибоохоронному патрулі Кіровоградщини закликають й інших орендарів долучатися до таких акцій.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.