Стало відомо, наскільки збільшать виплати пенсіонерам Кіровоградщини

3833
кількість переглядів
https://censor.net/

З 1 грудня майже в кожного другого пенсіонера Кіровоградщини збільшиться розмір пенсії.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У зв’язку із зміною прожиткового мінімуму підвищення пенсії відбудеться у 172 820 пенсіонерів області. Середній розмір підвищення — 88 ,96 грн. Цьому перерахунку підлягають мінімальні пенсії та ті, які залежать від розміру прожиткового мінімуму.

Розміри підвищення пенсій кожному пенсіонеру визначатимуться в індивідуальному порядку та в залежності від того, яка складова пенсійної виплати перераховуватиметься (доплата за понаднормовий стаж, доплата до мінімального розміру пенсій, підвищення або надбавки).

У зв’язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати (з 6000 грн до 6500 грн) підвищення пенсії відбудеться у 64 125 пенсіонерів Кіровоградщини, які досягли віку 65 років та мають необхідний страховий стаж (чоловіки – 35 років, жінки – 30 років).  Середній розмір підвищення — 147,05 грн.

Працюючим пенсіонерам пенсію не перераховуватимуть.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.