Двох шукачів «закладок» затримали у Кропивницькому

2076
кількість переглядів

31-річного поціновувача канабісу та 37-річну шукачку амфітаміну «накрили», у неділю, 28 листопада.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомили у пресслужбі Національної гвардії України.

Так, по вулиці Шевченка гвардійський наряд звернув увагу на чоловіка, який щось активно розшукував у купі будівельного сміття біля аварійної будівлі. Підійшовши ближче у момент забирання знахідки чоловіком, патрульні звернулись до нього із проханням пояснити мету пошуків. Чоловік розповів, що шукав і знайшов залишену для нього закладку із канабісом.

При проведенні поверхневої перевірки у мешканця Кропивницького виявили згорток із канабісом, вагою приблизно 8 грамів. Чоловік був сильно засмучений, бо, за його словами, «попався» уперше і проблем із законом раніше не мав.

Того ж дня, по вулиці Олега Ольжича, біля залізничних колій гвардійський наряд затримав мешканку Кропивницького. Як виявилося у ході перевірки, результатом її пошуків став сліп-пакет із амфетаміном, вагою приблизно 3 грами. Жінка вже три рази була затримана протягом року на цьому ж місті, за тією ж самою статтею – 309 Кримінального кодексу України. За словами затриманої, вилучена речовина є ліками і вона не є наркозалежною.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.