Депутати обласної ради не підтримали зміни до бюджету на 2021 рік

1003
кількість переглядів

На пленарному засіданні Кіровоградської обласної ради депутати від Слуг народу, ОПЗЖ та РПЛ не підтримали зміни до бюджету на 2021 рік, який подала обласна державна адміністрація.

Серед найактуальніших, – виділення 32 мільйонів гривень на придбання обладнання для онкодиспансеру. Яке є обов’язковою умовою для отримання пакету від НСЗУ в 2022 році, і депутати про це знали

«Сьогодні був останній день, остання можливість придбати техніку для опромінення, лікування онкохворих. Це означає, що з 1 січня онкохворі, а їх дуже багато, не зможуть отримати пакет безкоштовних послуг. Окрім цього, доведеться скоротити близько 170 працівників медичного персоналу. Завтра вже пізно», — зазначив депутат обласної ради Костянтин Яриніч.

За його словами, сьогодні була поставлена остання крапка в цьому процесі.Всі міжнародні торги вже пройшли.

«У нас є переможець з яким я повинен укладати договір. Якщо гроші не виділені, то, звичайно, ніякого договору я підписати не можу і всі торги є юридично не підтвердженими. За це ми, звичайно, можемо заплатити певні кошти із обласного бюджету, але ж головне не це. Головне те, що ми втрачаємо можливість заключити пакети медичної допомоги і на Кіровоградщині не буде існувати променева терапія. По іншому я коментувати це не можу», — зазначив Костянтин Яриніч.

Представник партії «ОПЗЖ»Вадим Волканов відмовився телефоном коментувати цю ситуацію.

Додзвонитися до представників партії «Слуга народу» Ігоря Волкова та радикальної партії Олега Ляшка кореспонденту CBN не вдалось.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.