Новомиргородська громада планує запустити власну «швидку допомогу»

686
кількість переглядів
фото з сайту https://life.pravda.com.ua/health/2019/04/4/236352/
Ambulance car speeding, blurred motion

Наразі громада має два нових автомобілі «швидкої допомоги».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє міський голова Новомиргорода Ігор Забажан.

Перший автомобіль придбали за співфінансування міськради і держбюджету. Після завершення сертифікації, автомобіль працюватиме на станції швидкої допомоги за фінансування НСЗУ з обмеженим переліком викликів.

Другу “швидку” придбала міська рада за кошти місцевого бюджету. Це авто стане основою міської системи невідкладної допомоги.

«В першому кварталі наступного року ми плануємо відкривати власну швидку. Хочемо, щоб вона працювала в нашій громаді і не підпорядковувалась НСЗУ. Перевага буде надаватися сільським населеним пунктам, щоб забезпечити надання невідкладної швидкої допомоги. В якому форматі буде працювати, ще невідомо. Потреба в автомобілях швидкої допомоги є скрізь, не тільки в нашій громаді», – наголошує міський голова Новомиргорода.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.