У Кропивницькому розпочав роботу пункт тестування на ВІЛ (фото)

0
463
кількість переглядів

Сьогодні, 1 грудня, у обласному наркологічному диспансері розпочав роботу пункт тестування на ВІЛ. Відкрили його спільно зі спеціалістами проєкту «HealthLink».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Ми проводимо безплатні тестування на ВІЛ 5 рік поспіль. Співпрацюємо з лікарнями, територіальними громадами, надаємо їм тести для пацієнтів. У нас в офісі проводимо тести на постійній основі. Готуватися перед цим не потрібно, спеціальних умов не треба. Антитіла або є, або їх немає. Результат з точністю до 98% отримуємо за 10-15 хвилин. Є також оральні тести, їх зручно використовувати вдома. Діагнозів ми не ставимо, якщо результат позитивний, ми підказуємо пацієнтам куди звернутися для подальшої діагностики», — зазначила соціальна працівниця обласного благодійного фонду «Повернення до життя» Валерія Горбачова.

Пункт тестування працюватиме щосереди з 9:00 до 12:00 за адресою: вул. Ак. Корольова, 34/19.

Фото Ігоря Філіпенка

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.