Кафе в Голованівську звинуватили у масовому отруєнні відвідувачів (фото)

4201
кількість переглядів

10 жителів Голованівська стверджують, що отруїлися суші в місцевому кафе.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У ситуації розбиралася кореспондентка CBN.                                        

28 листопада у Facebook-спільноті «Голованівський край» з’явився пост про отруєння 10 жителів міста. Троє з них потрапили до лікарні. Авторка стверджує, що вони отруїлися суші в одному з кафе Голованівська.

Як прокоментував головний лікар Голованівської ЦРЛ Ілля Іванець, ніхто з постраждалих до них не звертався. Наразі троє постраждалих від отруєння перебувають у різних лікарняних закладах України.

«Я зв’язувався з санітарною службою, ніяких обстежень чи посівів не бралось. Наскільки мені відомо, крім цієї їжі, там була ще була їжа. Тому ніхто не вилучив ні ті суші, ні їжу, яка була у посуді», – сказав він. За словами Іванця, суші та інші продукти, що були приготовані не у кафе, постраждалі готували вдома. Відтак стверджувати, що отруєння сталося через несвіжу рибу, не можна.

«Якщо з санітарно-епідемічної ситуації подивитись, то зараз вже неможливо це відстежити. Люди мали тоді звернутись або в поліцію, яка могла їх перенаправити, або в санітарну службу. Якщо б до них була особова заявка, тоді коли стало відомо про отруєння, то вони б мали тоді реагувати», – наголосив медик.

У кафе на запит редакції заявили: «Поки ми не маємо офіційного висновку на зразки риби, доти ми не будемо надавати ніяких коментарів».

З постраждалими зв’язатися так і не вдалося, жоден з них поки не відповів на повідомлення від CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.