Мер Кропивницького розповів, які дороги ремонтуватимуть у наступному році

4994
кількість переглядів

У Кропивницькому в наступному році продовжать ремонтувати дороги, серед пріоритетів – вулиця Металургів та Промисловий проспект, а також райони Волкова та Бєляєва.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це сьогодні, 2 грудня, повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час звіту за результатами своєї діяльності у 2021 році.

«Ми розуміємо, що громада, особливо молодь, хоче оновленого громадського простору, площі Героїв Майдану. Цей проєкт розробляється. Ми порадимося з фахівцями, адже це візитівка нашого міста. А там де площа, там і пішохідна Дворцова. Асфальтне покриття на ній також вимагає реконструкції. У наступному році у нас буде гарний центральний сквер, проєкт Набережної, вирішимо остаточно, де розташувати урбан-парк, а ще спроєктуємо спортивний мультиплекс», – наголосив Андрій Райкович.

Також міський голова зазначив, що наступного року комунальні служби зроблять правильну розв’язку біля Арки, адже нині там постійно затори.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.