Ремонт доріг загального користування місцевого значення на Кіровоградщині вийшов на завершальний етап

57
кількість переглядів

Цьогоріч на 33 дорогах загального користування місцевого значення виконувалися ремонтні роботи, які нині знаходяться на завершальній стадії.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час тематичного брифінгу повідомила заступниця директора із загальних питань ДП «Агентство місцевих доріг» Євгенія Гончаренко, інформує прес-служба ОДА.

«Із 33 об’єктів 18 були охоплені капітальним ремонтом, 15 – поточним середнім ремонтом. Станом на 1 грудня роботи завершені на 23 автошляхах загального користування місцевого значення. Наразі роботи тривають на 10 дорожніх об’єктах. Вже влаштовано більше 67 км. покриття, що складає 99,7% від запланованих», – пояснила Євгенія Гончаренко.

Вона додала, що ДП «Агентство місцевих доріг» виступає замовником ремонтних робіт по 28 дорожнім об’єктам. Станом на вчора виконувалися будівельні роботи на 7 з них, зокрема, велися роботи з реконструкції 1 об’єкта, 4 – капітального ремонту штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, ще на двох виконується поточний середній ремонт. Нині на цих дорогах влаштовано 59, 91 км покриття, що складає 99,6% від запланованих в цьому році.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.