Сміттєпереробний завод у Кропивницькому поки не будуватимуть

1039
кількість переглядів

На сьогодні у Кропивницькому немає економічно-обґрунтованої моделі сміттєпереробного заводу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович сьогодні, 2 грудня, під час звіту за результатами своєї діяльності у 2021 році.

«Коли в нас був прем’єр міністр, він пропонував нам спробувати адаптувати модель сміттєпереробки, щоб наше місто було приймаючою стороною. Нам більше не потрібно екологічних загроз. Ми не можемо прийняти від інших міст сміття в кількості 100 тисяч тонн. Але це не значить, що ми не повинні працювати з нашим полігоном сміттєвих відходів. У нас там контрольована монополія. Ми зменшили геометрію полігона та обмежили з нього доступ. Сміття не валяється по прилеглому району. Немає запахів. Ми збираємо біогаз, який концентрується в нижчих шарах. Ми займаємося рекультивацією та розводимо каліфорнійських черв’яків. Значна частина землі на полігоні віддається на сільськогосподарську обробітку. Проводиться сортування», — наголосив Андрій Райкович.

Посадовець зазначив, що за 2021 рік на полігоні не було жодного загоряння.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.