У Кропивницьку лікарню швидкої допомоги куплять новий діагностичний апарат

426
кількість переглядів

Міську лікарню швидкої допомоги забезпечать сучасним потужним обладнанням, яке дасть можливість хірургам робити операції безболісно.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це сьогодні, 2 грудня, повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час звіту за результатами своєї діяльності у 2021 році.

За останній час в лікарні з’явився УЗД апарат експертного класу. Також у ній провели капітальний ремонт даху, який не виконували майже 50 років. Наразі триває ремонт операційного блоку в рентгенологічному відділенні.

За словами директора лікарні швидкої медичної допомоги Олександра Іванова, для закладу потрібен літотриптор – універсальний компактний апарат з дуже високою якістю зображень для загальної ультразвукової діагностики, локалізації і контролю процесу дроблення каменів.

«Це рішення має бути підтверджене бюджетними можливостями, рішенням виконавчого комітету і депутатами міської ради. Ми повинні за це проголосувати. Тому за програмою про розвиток медичної галузі, яку ми розглянемо в січні 2022 року в обов’язковому порядку, виділять гроші на технологічну базу міської лікарні швидкої допомоги. Сучасне обладнання надасть можливість нашим хірургам безболісно робити операцію. Наша лікарня повинна бути кращою в регіоні», — наголосив міський голова.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.