У центрі Кропивницького шахтарі влаштували акцію протесту (фото)

0
1784
кількість переглядів

Сьогодні, 2 грудня, біля обласної ради інваліди та ветерани Інгульської шахти влаштували акцію протесту.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Шахтарі вимагають, аби місцева влада відреагувала на законопроєкт №3663, який Верховна Рада прийняла у першому читанні. Цей закон передбачає об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування. Учасники пікету вважають, що їм перестануть платити зароблені кошти.

«Вони хочуть позбавити нас наших виплат. З’єднують два фонди. Це Соціального страхування, де ми знаходимося, звідки нам йдуть виплати, лікарняні та путівки на оздоровлення. Його хочуть з’єднати з Пенсійним фондом, після цього ми все це втратимо», — заявив інвалід Інгульської шахти Юрій Гармаш.

До шахтарів вийшов заступник голови обласної ради Дмитро Лінько.

«Депутати Верховної Ради пропонують усе це змішати і фактично забрати у людей всі ці гроші. Це абсолютно неправильна антисоціальна політика. Ми будемо про це говорити завтра на сесії та намагатися все-таки врятувати людей. Є ще шанс доопрацювати це питання в другому читанні», — зазначив посадовець.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.