Відкриття новорічної ялинки у Кропивницькому обійдеться у 170 тисяч гривень

1054
кількість переглядів
ялинка

Управління культури і туризму Кропивницької міської ради повідомило про намір укласти договір на проведення технічного забезпечення святкування відкриття Новорічної ялинки у місті Кропивницькому з ФОП «Ковалевська Я. П.»

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN з посиланням на електронну систему закупівель Prozorro.

Підрядник повинен встановити сцену площею 48 м2 з пересувним комплексом звукотехнічної апаратури та світлового обладнання. До вартості послуг також входить оплата праці звукорежисера та художника по світлу.

Відкриття головної ялинки Кропивницького на площі Героїв Майдану заплановане у день Святого Миколая, 19 грудня.

За даними електронної системи закупівель Prozorro, щорічно протягом 2017-2020 років міськрада укладала з ФОП «Ковалевська Я. П.» договори на проведення святкування Дня міста. На це за чотири роки з міського бюджету витратили понад 360 тисяч гривень.

Торік у зв’язку з епідеміологічною ситуацією та забороною проведення масових зібрань традиційне відкриття новорічної ялинки на центральній площі міста скасували, але на гірлянди для святкової ілюмінації площі Героїв Майдану до Новорічних та Різдвяних свят витратили 174 тисячі гривень. У 2019 році новорічна фотозона коштувала міському бюджету 175 тисяч гривень. Обидва договори були укладені з ФОП «Береза Олена Анатоліївна» з Полтавщини.

У Кропивницькому встановлюють новорічну ялинку (фото)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.