Директор аеропорту розповів, куди витратить 80 тисяч гривень від облради

1672
кількість переглядів

Директор КП «Міжнародний аеропорт Кропивницький» Олександр Мільто розповів кореспонденту CBN, куди планує витратити виділені облрадою 80 тисяч гривень.

«Гроші скеруємо на елементарні потреби, – пояснив він. – Зараз проходить реєстрація підприємства, оформлюємо декількох основних осіб на роботу, плануємо організувати якийсь елементарний офіс. У нас залишилось три робочі тижні в цьому році, якраз і витратимо на перші дні роботи. Ми ще не оформили жодної людини, не відкрили рахунок у банку. Також гроші необхідні на організаційні заходи. Ми просили більше коштів, але комісія прийняла саме таке рішення».

Олександр Мільто зазначив, що для запуску підприємства необхідно хоча б 200-400 тисяч гривень.

Нагадаємо, депутати обласної ради на сесійному засіданні сьогодні, 3 грудня, з другої спроби підтримали зміни до бюджету на 2021 рік.

2 мільйони 700 тисяч гривень підуть на реконструкцію приймального відділення міської лікарні швидкої допомоги у Кропивницькому, 1 мільйон 750 тисяч гривень (співфінансування) – на створення навчально-практичних центрів сучасної професійно-технічної освіти, 80 тисяч гривень – на діяльність КП «Міжнародний аеропорт Кропивницький».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.