За «президентську тисячу» можна буде придбати книги

2518
кількість переглядів
книги

До списку варіантів, на які можна буде витратити обіцяні 1000 гривень за вакцинацію, приєднали книги.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки Юлії Свириденко, повідомляє CBN.

«Ми провели зустрічі з представниками сфери культури, Інституту книги, Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів, інших інституцій, проаналізували втрати від карантину в книговиданні, за результатами вирішили, що витратити 1000 гривень на придбання книг можна буде від початку програми “єПідтримка”», – повідомила Свириденко.

Також 1000 гривень за вакцинацію можна буде витратити на відвідування кінотеатрів, театрів, концертів чи на поїздки поїздом і літаком в межах країни.

Нагадаємо, що 1000 гривень, які уряд пообіцяв виплатити всім повнолітнім вакцинованим громадянам України, можна буде витратити протягом 4 місяців. Гроші почнуть виплачувати з 19 грудня цього року.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.