У Кропивницькому дитяча кіностудія презентувала історичну драму (фото)

1210
кількість переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 4 грудня, показали нове кіно виробництва дитячої кіностудії «КУ-раж», передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Навесні юні кропивницькі кіноактори презентували пригодницьке темне фентезі Ksora. Цього ж разу в кінозалі ОУНБ імені Дмитра Чижевського демонструвалася історична драма «Мотря».

Як розповіла керівниця проєкту Наталія Устименко, самі діти запропонували зняти стрічку на тему родинної пам’яті, коли з’ясувалося, що вони майже нічого не знають про власних прабабусь і прадідів.

В основу фільму лягли справжні історії з життя родин учасників проєкту, спогади бабусь і дідусів та родинні архіви з  пожовклими фотографіями.

Події у короткому метрі переносять героїв і глядачів з нашого часу у 20-ті, 40-ві, 60-ті минулого століття і пророкують ймовірне майбутнє, якщо ми не виправимо щось у теперішньому.

Фільм присвятили тридцятиріччю Незалежності України.

Фільми студії «КУ-раж» можна подивитися на You-tube.

Фото: Ігор Філіпенко CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.