ФК «Олександрія» розгромив «Минай»

388
кількість переглядів

Наші земляки узяли впевнений реванш за поразку в першому колі, забивши у ворота суперників три «сухих» м’ячі.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У матчі 17-го туру Української Прем’єр-Ліги олександрійці на власному полі приймали «Минай». Для наших земляків цей матч був принциповим, адже в першому колі закарпатці саме в команди Юрія Гури виграли свій єдиний матч у цьому сезоні. Та й не вигравали олександрійці вже доволі давно й намагалися перервати цю невдалу серію.

І потрібно визнати, що господарі поля зі своїми завданнями впоралися на відмінно. Вже з перших хвилин підопічні Юрія Гури пішли в наступ. І такий натиск виявився несподіваним для суперників. Шанси забити мали Спінеллі, Рибалка та Цуріков, але в цих епізодах, або не вистачало влучності, або надійно грав голкіпер конкурентів Кучер.

Та на 26-й хвилині олександрійці таки досягли успіху. Цуріков промчався лівим флангом і зробив націлену передачу до центру воротарського майданчика, де Спінеллі переправив м’яч у сітку воріт суперників.

Згодом Цуріков пробивав класним ударом через себе, але невлучно. Але вже в наступній атаці наші земляки забили вдруге. Мірошніченко зробив передачу в штрафний майданчик із правого флангу на Третьякова. А Максим зважився на удар із гострого кута. Кучер не очікував такого «пострілу» від хавбека й пропустив м’яч під собою — 2:0.

Але після цього олександрійці не зупинилися, а продовжували атакувати великими силами й створювати небезпечні моменти. Гості ж у першому таймі виглядали безпорадно й за усіма статтями поступалися своїм конкурентам.

По перерві закарпатці активізувалися, але особливих загроз воротам Олега Білика не створили. А ось господарі поля атакували куди гостріше. Та Калюжний, а згодом і Рибалка з вигідних позицій пробили вище воріт.

І наприкінці зустрічі хлопці Юрія Гури цілком заслужено довели рахунок до великого. Після подачі кутового та скидання на дальню стійку, головою в падінні класно пробив Каспарс Дубра — 3:0. Фінальний свисток зафіксував сьому перемогу ФК «Олександрія» в цьому чемпіонаті.

Що ж стосується петрівського «Інгульця», то підопічні Сергія Лавриненка доволі гідно виглядали в матчі з бронзовим призером минулого чемпіонату — луганською «Зорею». Та все ж петрівчани пропустили єдиний гол від Дениса Фаворова у другому таймі й мінімально поступилися з рахунком 0:1.

Наразі, ФК «Олександрія» посідає шосту сходинку турнірної таблиці, а «Інгулець» займає чотирнадцяте місце. В цьому році в Українській Прем’єр-Лізі залишилося зіграти лише один тур, в якому олександрійці вдома зіграють із донецьким «Шахтарем», а «Інгулець» у Кропивницькому буде приймати чернігівську «Десну».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.