Чи відповідає вода у джерелах Кіровоградщини державним стандартам: анонс прес-конференції

1125
кількість переглядів

З майже 50 проб води із джерел Кіровоградщини, лише декілька відповідали державним стандартам чистої питної води.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Кожен десятий мешканець окремих громад області, висловив занепокоєння зникненням води у підземних джерелах та відсутністю централізованого водозабезпечення. Ці та інші дані, отримані громадською організацією «Флора» під час моніторингу, а також перелік рекомендацій від громад для органів місцевого самоврядування будуть представлені на прес-конференції. Захід відбудеться 7 грудня 2021 року з 11:00 до 12:00 у прес-центрі CBN.

Керівник аналітично-дослідного відділу громадської організації «Флора» Володимир Бочаров-Туз презентує результати аналізів води, які провели протягом 2021 року, з водних джерел дев’яти громад Кіровоградської області.

Крім того, присутні зможуть ознайомитись з результатами соціологічного дослідження щодо виявлення проблем у водозабезпеченні та водовідведенні.

До участі у прес-конференції також запрошені представники державних інституцій, відповідальних за різні аспекти реалізації права на доступ до чистої питної води та ефективних послуг водовідведення.

Захід відбудеться в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. Думки, висновки чи рекомендації належать організаторам і не обов’язково відображають погляди уряду Швеції. Відповідальність за зміст несе виключно ГО «Флора».

11:00 7 грудня, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.