«Кропивницький» не залишив шансів одеським баскетболістам

481
кількість переглядів
баскетбол

Продовжує свою вражаючу переможну серію в чемпіонаті України в Першій лізі баскетбольний клуб «Кропивницький».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Цього разу хлопці Андрія Бабенка на виїзді не залишили шансів на успіх суперникам із БК «Одесса-2». У першому матчі кропивничани вже в стартовій чверті забезпечили собі шістнадцятиочкову перевагу, яку поступово збільшували. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 91:59 на користь нашої команди.

Другий поєдинок вийшов більш конкурентним. Одесити налаштувалися рішуче й виграли першу чверть з рахунком 22:19. Але в другій десятихвилинці гості зібралися, надійніше зіграли в захисті й влучніше в нападі. Як наслідок, на велику перерву суперники пішли вже за переваги кропивничан – 41:33.

Після великої перерви господарі майданчику намагалися ліквідувати відставання, але хлопці Андрія Бабенка діяли впевнено й довели матч до своєї перемоги з рахунком 75:65.

Це вже дванадцята поспіль перемога кропивничан, які в наступному турі, також в Одесі, зіграють зі своїми головними конкурентами в боротьбі за лідерство в групі — «Біпою-2».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.