У Кропивницькому на зупинках громадського транспорту облаштують Wi-Fi

2280
кількість переглядів

Місця зупинок громадського транспорту в Кропивницькому приведуть до порядку вже наступного року.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час звіту за результатами своєї діяльності у 2021 році.

«Ми вклали фінанси у зупинку біля центрального ринку. Через два-три дні її розікрали і побили. На цьому і закінчилась історія новітніх класних зупинок», — наголосив міський голова.

Наступного року планують повністю відремонтувати комунальні зупинки, на яких буде вся інфраструктурна складова. А саме: можливість підзарядок, Wi-Fi, зв’язок та обов’язково урни.

«На наступний рік ми плануємо будівництво нових павільйонів, — зазначив заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун. – Зараз провели конкурс по визначенню підрядника, який буде встановлювати зупинку на вулиці Великій Перспективній біля колишнього кінотеатру “Зоряний”. Я ще точно не знаю, скільки всього зупинок буде, тому що зараз іде стадія проєктування і вирішення того, який бюджет виділять на 2022 рік у напрямку житлово-комунального господарства. Рано говорити про якусь конкретику. Але якщо про плани, то встановимо зупинки в 101-мікрорайоні та в районі “АгроЕкспо”», – наголосив заступник міського голови Олександр Вергун.

Також посадовець додав, що людям треба відповідально і бережно ставитися до комунального майна і не трощити його.

Нагадаємо, два роки тому біля Центрального ринку облаштували повноцінну зупинку громадського транспорту за 130 тисяч гривень. Через тиждень невідомі її повністю розтрощили.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.