У Кропивницькому триває ремонт СДЮШОР «Надія»

58
кількість переглядів

Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук проінспектував хід ремонтних робіт в «Кіровоградській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Надія», які відбуваються у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На сьогодні там демонтували покриття плитки басейну, приміщень роздягалень та душових, а також системи опалення, вентиляції, повідомляє прес-служба ОДА.

Демонтовано обшивку козирка горищного перекриття. Також виконано монтаж нових плит покриття над басейном.

Також у закладі тривають роботи:

– влаштування перегородок душових та роздягалень;

– обшивка стін вологостійкими гіпсокартонними плитами;

– влаштування системи опалення в приміщенні басейну та роздягалень;

– влаштування вентиляції та системи водопостачання душових;

– лицювання стін роздягалень кахельною плиткою;

– утеплення стін горища над басейн.

Завершується ремонт покрівлі над приміщенням басейну. Наразі влаштовано вітражне скління приміщення басейну (з елементами енергоефективності).

«Кіровоградська облдержадміністрація постійно тримає на контролі виконання робіт на таких важливих об’єктах. Маємо докласти усіх зусиль, щоб наші діти займались у найкращих умовах, тоді матимемо і відповідні спортивні результати», – сказав Сергій Поліщук.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.