Голова ОДА прозвітувала про місяць роботи

154
кількість переглядів

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна провела щомісячний публічний звіт про діяльність державного органу у листопаді, повідомляє прес-служба ОДА.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Продовжуючи традицію, звітуємо з командою про діяльність облдержадміністрації у листопаді. Роботи проведено чимало: ковід, запуск об’єктів Великого будівництва, відкриття оффлайн-центру підтримки “Дія”, заплановано капітальні ремонти обласних дитячої та дорослої лікарень, розробка проектів урбан-парку та мультифункціонального спортивного комплексу, висадка дерев та проведення перших публічних обговорень майбутнього бренду області», – розповіла Марія Чорна.

Вона додала, що, крім основних, є низка другорядних не менш важливих питань, що увійшли до аналізу діяльності адміністрації за останній місяць. А також визначені основні напрямки та пріоритети подальшої роботи.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.