На Кіровоградщині спростили оформлення ID-карток

1383
кількість переглядів
Фото: tvoemisto.tv

У підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області (У ДМС) можна отримати паспорт громадянина України за спрощеною процедурою.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомили в пресслужбі установи.

За будь-якої необхідності (вперше, обмін, втрата, непридатність до використання) ID-картку можна оформити у підрозділах ДМС за місцем звернення. Таких на Кіровоградщині наразі 24. Утім, така послуга доступна і в безпосередньо в Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області за адресою: вулиця Єгорова, 25-а, Кропивницький.

Отримати ID-картку можуть усі охочі громадяни України, в тому числі особи, які проживають на тимчасово окупованій території України, незалежно від реєстрації місця проживання.

Ще один бонус від нововведень: разом з першою ID-карткою жителі області віком від 14 до 18 років можуть отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). До податкового органу в цьому випадку звертатися не доведеться.

Ще одним вагомим нововведенням стало збільшення терміну зберігання паспорта у підрозділі від 1-го до 3-х років у разі його неотримання заявником.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.