На сесії облради хтось голосував замість радикала Лінька його карткою

527
кількість переглядів
Дмитро Лінько. Фото з Facebook

Картка заступника голови облради Дмитра Лінька (Радикальна партія Ляшка) брала участь у голосуванні на засіданні сесії 3 грудня, хоча самого Лінька в залі не було.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Те, що Лінько відсутній на сесії, можна побачити на відеозаписі засідання, повідомляє кореспондент CBN.

Дмитро Лінько має сидіти ліворуч, однак там місце порожнє. Водночас результати поіменного голосування свідчать, що радикал брав активну участь у роботі сесії.

Перший заступник голови облради Юрій Семенюк (партія «Пропозиція»), робоче місце якого — поруч з місцем Лінька, у коментарі CBN заявив: «Дмитра Лінька не було. А от чому його картка голосувала, я пояснити не можу».

Президія облради (стоп-кадр з онлайн-трансляції). Місце Дмитра Лінька ліворуч — порожнє. Поруч — Юрій Семенюк.
Реєстрація депутатів

Дмитро Лінько, який, за його словами, був того дня у відпустці, вважає голосування його карткою технічною помилкою. «Хтось — імовірно, Юрій Семенюк, – переплутав картки. Подивіться на результати голосування: де є мій голос, немає в списку Юрія Семенюка», – сказав він у коментарі CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.