Студенти Кропивницького можуть складати сесію дистанційно

819
кількість переглядів
дистанційне навчання
Дистанційне

Студенти Центральноукраїнського національного технічного університету зможуть складати екзамени дистанційно за допомогою застосунку ZOOM.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив проректор з науково-педагогічної роботи ЦНТУ Андрій Кириченко.

«ЦНТУ нещодавно повернувся до звичного режиму навчання. У нас уже починається сесія, є нові рекомендації, тому ми можемо проводити її в дистанційному режимі. Заліковий тиждень у нас уже закінчився. Тобто, сесія в нас уже йде. А занять як таких не буде до 24 січня (2022 року, — Ред.)», — наголосив науковець.

За його словами, за необхідності студенти складатимуть іспити за допомогою платформи ZOOM.

«Тобто, людина отримує завдання, вона сидить перед своїм комп’ютером або мобільним телефоном і відповідає», — розповів Андрій Кириченко.

Науковець наголосив: виш отримав рекомендації стосовно проведення сесії в дистанційному режимі. Втім, такого рішення в ЦНТУ поки не приймали.

У той же час, у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка поки що застосовують змішану форму навчання. Про це повідомив ректор вишу Євген Соболь. Очно займаються першокурсники та майбутні магістри, дистанційно — студенти 2, 3 та 4 курсів. Втім, з останніми проводять очні консультації. Повну «дистанційку» у виші запроваджувати поки не планують:

«Фактично стовідсотково вакциновані працівники університету, і це дозволяє нам з дотриманням усіх протиепідемічних заходів забезпечувати освітній процес».

За словами Євгена Соболя, державну атестацію у ЦНТУ проводитимуть очно.

«А заліково-екзаменаційна сесія за очною формою з окремими стаціонарними групами може відбуватися в дистанційній формі», — наголосив ректор ЦНТУ.

Правда, це станеться в тому випадку, якщо хтось із тієї чи іншої групи захворіє на коронавірус, і вона буде відправлена на самоізоляцію. Втім, на даний час у виші планують проводити сесію в очному форматі.

«Якщо буде змінена ситуація, будуть рекомендації Міністерства освіти і науки, інших координуючих органів, то ми відреагуємо — прислухаємось до цих питань і перейдемо на дистанційну чи інші форми навчання», — наголосив Євген Соболь.

Нагадаємо, філія Донецького національного медичного університету у Кропивницькому перейшла на дистанційне навчання.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.